Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomoc Otíkovi

7. 4. 2008

Bulteriér Otík

Otíkovo příběh musí chytit za srdce snad každého, kdo srdce má. Když jsem četla co se dělo s pejsky z Jarošova a viděla fotky, nevěřila jsem, co to s námi žije za zrůdy, jak tohle někdo může dopustit a následně konstatovat, že nedošlo k pochybení ze strany oné paní Bártů.

Ale k Otíkovi, celou dobu jsem sledovala jak se mu daří, zajímala jsem se o jeho stav, rozhodla jsem se finančně pomoci s léčbou. Vím, že to bude dlouhá cesta, ale věřím že se šťastným koncem.

Dnes 12.4.2008 jsme navštívili Otíka, moc jsem si přála ho vidět. Přivítala nás paní dr.Pacltová a minibuličí slečny Missy a Merry a krásná bílá buličí paní. Otík tam tak stál a koukal a já okamžitěřila k němu. Vypadá mnohem lépe, má kůži samý strup nebo bolák, ale srst mu pomalinku začíná růst, je téměř bez svaloviny- má zajímavou klauní chůzi. Je velice citlivý na křik nebo rychlý pohyb v jeho blízkosti. Paní Pacltová okřikla své fenečky a Otík se v tu ránu krčil. Okamžitě se ke mně přitulil a téměř ode mě neodešel. Ustlal si na mém kabátu a hřál se na sluníčku. Po celou tu dobu jsem ho nepřestala hladit. Bylo mi u něj hezky.

Také jsem si všimla, že ty bulindy byly opatrné na pohyby, neskákaly po něm, zbytečně ho neobletovaly, jen pusinkovaly.

Vydává pazvuky jako pravý bulík, jako štěňátko, paní Pacltová ho nikdy neslyšela štěkat. Ale musím říct, že nikdo lepší se ho nemohl ujmout, opravdu mu tam nic nechybí a je u zkušené veterinářky. Ob den je koupán ve speciálním přípravku aby neměl kůži samý stroupek a stále bere ATB.

Amálka : je úžasný tvor, není tak plachá, je strašlivě mazlivá, dokonce mi i dala sama od sebe pacinku když jsme odjížděli. Byla schopna vstát i přesto že má zadní nožičky hodně nemocné. Udělá tři kroky a padne na zadek. Ve čtvrtek jede s paní Pacltovou k veterináři a tam se uvidí co a jak.

OBĚMA PEJSKŮM PŘEJI BRZKÉ UZDRAVENÍ!

PANÍ PACLTOVOU OBDIVUJI A DĚKUJI JI..

JE VIDĚT, ŽE LIDÉ S OBROVSKÝM SRDCEM A LÁSKOU KE ZVÍŘÁTKŮM JEŠTE NEVYMŘELI.  

Simča, David, Abby a Capko

Pokud jste se také rozhodli pomoci s nákladnou lečbou, máte možnost na tomto čísle účtu: 78-2259770257/0100, nezapomeňte do zprávy příjemce napsat OTIK VWPLZEN, a jako variabilní symbol použít třeba vaše telefonní číslo.

Všem, kteří pomohli a nebo pomohou velice děkuji.

Pokud se chcete dozvědět, jak postupuje léčba  ajak se otík má, podívejte se na http://www.luke-bullterrier.estranky.cz/clanky/otik...

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Important Blood Stress and Nerve Blight

(Afalsishonsuff, 9. 10. 2018 8:58)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pour-homme-ou-femme/

Otíček

(Katty a Luky, 10. 8. 2008 15:23)

Ahoj všem :-) Včera jsme navštívili Otíčka a doplnili na stránky aktuální informace a fotky, určitě mrkněte, stojí to za to. Otík je fešák a je moc hodný. Má v sobě obrovské kouzlo, stačí se na něj podívat a hned si každého získá. Je to miláček...